Zapraszamy do galerii zdjęć!

Szkolne Koło Wolontariatu z wizytą u Sówek
7 grudnia do grupy Sówki zawitał brat św. Mikołaja, który przekazał artykuły plastyczne dla naszych przedszkolaków.
Serdecznie dziękujemy pani Aleksandrze Niczyporuk oraz jej podopiecznym ze Szkolnego Koła Wolontariatu z ZST w Mikołowie za pamięć o naszych wychowankach oraz zebrane rzeczy.
Serce dla Seniora
Nasze przedszkolaki jak co roku wzięły udział w akcji "Serce dla Seniora", wykonując piękne prace.
Serduszka z dopiskiem " Dobrze, że jesteś" trafiły do mikołowskich seniorów.
Serce dla Seniora - występy

19 stycznia dzieci z grupy Sówki wystąpiły na scenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie. Inicjatorem wydarzenia "Serce dla seniora" była pani Iwona Spychała-Długosz - Zastępca Burmistrza Mikołowa , dzięki której nasze przedszkolaki mogły wystąpić dla wyjątkowych gości - na widowni zasiedli mikołowscy Seniorzy. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym dla Babci i Dziadka, zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Przedstawienie wniosło wiele radości w serca publiczności. Seniorzy gromkimi brawami nagrodzili małych artystów. Takie spotkania to dobra lekcja uczenia się życzliwości i niesienia dobra osobom starszym. Dziękujemy pani Iwonie za możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Bal Karnawałowy
Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły i długo wyczekiwany. Tak też było 3 lutego w naszym przedszkolu, gdzie od samego rana było gwarno i wesoło.
W przedszkolu pojawiły się postacie z różnych bajek: spidermany, księżniczki, rycerze, policjanci i wiele innych kolorowych postaci. Bal prowadził wodzirej z Party Masters Kids, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce, czy też udziału w konkursach . Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawach z uśmiechem na twarzach.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom .
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci na ten dzień .
Szkoda, że następny bal dopiero za rok...
Labociaki - pokaz fizyczno - chemiczny
 17 marca w naszym przedszkolu odbyły się pokazy fizyczno - chemiczne - Labociaki.
Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek oraz przyglądały się eksperymentom i doświadczeniom tj.
Słodka piramida kolorów.
Kameleon, uparte kolory.
Skąd ten kolor bez barwników!?
Brudna woda - czysta woda (reakcje odwracalne).
Kolorowy dym.
Chemiczne pompowanie balonu.