Zapraszamy do galerii zdjęć!

Święto Niepodległości

10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dzień rozpoczął się od audycji muzycznej pt. "Legendy polskie", dzieci poznały legendę o Lechu, Czechu i Rusie, a także zatańczyły . Następnie każda grupa zaśpiewała uroczyście Mazurek Dąbrowskiego, czyli Hymn Polski . Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci na ten dzień .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Audycja muzyczna "Zapomniane piosenki"

20 października w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna pt. "Zapomniane piosenki". Przedszkolaki przypomniały sobie dawne przeboje dziecięce, takie jak np. "Domowe przedszkole" i inne. Podczas audycji dzieci mogły poznać różne instrumenty, a także spróbować na nich zagrać.

Teatrałki "Chory Komin"

Dzieci z grupy Krasnale wystąpiły w Miejskiej Bibliotece Publicznej z ekologicznym przedstawieniem pt. "Chory Komin", dla seniorów oraz dzieci z mikołowskich szkół i przedszkoli. Wśród zaproszonych gości był również pan Burtmistrz Stanisław Piechula, Z-ca burmistrza Mateusz Handel, Naczelnik Wydziału Oświaty - Jarosława Bizoń, Dyrektor P9 Katarzyna Kahnert, Dyrektor Biblioteki - Bożena Holeczek.