Zapraszamy do galerii zdjęć!

Jubileusz 40 - lecia istnienia naszego przedszkola

4 listopada w Miejskim Domu Kultury obchodziliśmy Jubielusz 40 - lecia istnienia naszego przedszkola. Na scenie zaprezentowały się dzieci z grupy Motylki oraz Sówki, a na widowni zasiedli wspaniali goście - Burmistrz miasta Stanisław Piechula, Z-ca Burmistrza Iwona Spychała - Długosz, Katarzyna Syryjczyk - Słomska, Barbara Załoga, dyrektor CUW Aleksandra Czech, Elżbieta Muszyńska, dyrektorzy mikołowskich przedszkoli i szkół, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, emerytowani pracownicy, absolwenci przedszkola, Rada Rodziców Przedszkola.

Spotkanie z Hektorem

6 października nasze przedszkolaki spotkały się z policjantami i Hektorem z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Podczas spotkania dowiedziały się wielu ciekawostek o pracy policjanta, a także utrwaliły zasady bezpieczeństwa.
Dziękujemy za wizytę !

Dzień Przedszkolaka 20.09.2021

20 wrzesień, to bardzo ważny dzień! Swoje święto obchodzą dziś wszystkie przedszkolaki!  Ten wyjątkowy czas spędziliśmy na wspólnych zabawach, tańcach, zawodach sportowych, zabawach z balonami.. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek :)  Wszystkim jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!