Strona głowna  /  Galeria
Zapraszamy do galerii zdjęć!
Galeria

Dzieci z grupy Krasnale wystąpiły w Miejskiej Bibliotece Publicznej z ekologicznym przedstawieniem pt. "Chory Komin", dla seniorów oraz dzieci z mikołowskich szkół i przedszkoli. Wśród zaproszonych gości był również pan Burtmistrz Stanisław Piechula, Z-ca burmistrza Mateusz Handel, Naczelnik Wydziału Oświaty - Jarosława Bizoń, Dyrektor P9 Katarzyna Kahnert, Dyrektor Biblioteki - Bożena Holeczek.

data dodania: 2020-03-02

18 lutego w Miejskim Domu Kultury odbył się Bal Karnawałowy dla naszych przedszkolaków.

data dodania: 2020-02-20

W Miejskim Domu Kultury w Mikołowie obchodziliśmy Dzień Babcia i Dziadka. Podczas występów każda grupa zaprezentowała wierszyk, życzenia, a całość występu urozmaicił udział zespołu Mikołowianki. Dziękujemy wszystkim gościom za obecność oraz wspólne kolędowanie. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom STO LAT!

data dodania: 2020-01-09

Nasze przedszkolaki odwiedził św. Mikołaj oraz jego małe pomocnice, które częstowały dzieci słodkościami.

data dodania: 2019-12-11

8 listopada był w naszym przedszkolu bardzo uroczysty. Nasze przedszkolaki w odświętnych strojach uczciły Święto Niepodległości - śpiewały piosenki, recytowały wierszyki o naszej ojczyźnie, a także zaprezentowały wzruszające tańce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)

data dodania: 2019-11-08

30 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Pasowania na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci z grupy Misie pięknie wystąpiły przed zaproszonymi gośćmi, śpiewały i recytowały wierszyki. Na zakończenie każdy został pasowany oraz otrzymał słodki róg obfitości. Dla wszystkich panie kucharki upiekły przepyszny tort. Gratulujemy naszym maluszkom wspaniałego występu, a Rodzicom za obecność

data dodania: 2019-10-31

14 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu uroczysty Dzień Edukacji Narodowej.

data dodania: 2019-10-15

20 września w naszym przedszkolu panował wyjątkowy nastrój z okazji Dnia Przedszkolaka. Były wspólne zabawy, tańce, śpiewanie, a także wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej na bajkę. Każdy przedszkolak otrzymał medal oraz słodycze, a na podwieczorek panie kucharki zaserwowały nam przepyszne ciasto.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy szczęścia i spełnionych marzeń!!

data dodania: 2019-09-20