Strona głowna  /  Aktualności

REKRUTACJA 2021/2022
Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Podobnie jak w poprzednich latach rekrutacja odbywa się przez internet. Wszystkie informacje dostępne są na stronie:
Na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA 2021/2022 (po lewej stronie) dostępny jest Regulamin rekrutacji 2021/2022 oraz Zarządzenie Pana Burmistrza.
Wnioski można składać do urny, która znajduje się na klatce schodowej (przy wejściu do przedszkola).
Prosimy, aby oddanie wniosku POTWIERDZIĆ PODPISEM W SEKRETARIACIE !!!

Kochani Rodzice i Opiekunowie!
Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w akcji "Góra Grosza".
W tym roku w związku z obecną sytuacją prosimy, aby dzieci przynosiły grosiki w woreczku - po wejściu do szatni będą mogły wrzucić je do pojemnika.
Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Przedszkolaki nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Zachęcamy do udziału!

Nasze przedszkole brało udział w Europejskim Tygodniu Kodowania 2020, za co otrzymaliśmy certyfikat