Przedszkole nr 9 im. Królewny Śnieżki w Mikołowie
Strona głowna  /  REKRUTACJA 2022/2023
REKRUTACJA 2022/2023

WAŻNE!

Wypełniony wniosek wrzucamy do urny znajdującej się na klatce schodowej, po uprzednim jego sprawdzeniu przez wyznaczonego pracownika przedszkola!!!!

W tym celu prosimy zadzwonić na dzwonek przy drzwiach i czekać na pojawienie się pracownika przedszkola.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z przedszkolem.

Nabór dzieci do mikołowskich przedszkoli na rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 3 lutego 2022 r. o godzinie 11.00, będzie trwał do 18 lutego 2022 r. do godziny 23.45 i będzie odbywał się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony:

Pierwszego logowania do strony będzie można dokonać dopiero w dniu rozpoczęcia rekrutacji, czyli 3 lutego 2022 r. o godzinie 11.00.

WYPEŁNIENIE WNIOSKU W SYSTEMIE NIE OZNACZA JEGO ZŁOŻENIA

Po wypełnieniu wniosku za pośrednictwem tej strony należy:

• zatwierdzić wniosek w systemie,
  • wydrukować,
  • podpisać przez oboje uprawnionych rodziców/opiekunów prawnych,
  • złożyć wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru.

Jeśli dziecko uczęszcza już do przedszkola rodzice/opiekunowie prawni składają pisemną deklarację woli kontynuowania w przedszkolu.
Termin składania deklaracji upływa 2.02.2022. Nie złożenie deklaracji jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w naszym przedszkolu.

• Regulamin rekrutacji 2022/2023 POBIERZ
  • Deklaracja kontynuacji POBIERZ