Serce dla Seniora - występy

rok temu

19 stycznia dzieci z grupy Sówki wystąpiły na scenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie. Inicjatorem wydarzenia "Serce dla seniora" była pani Iwona Spychała-Długosz - Zastępca Burmistrza Mikołowa , dzięki której nasze przedszkolaki mogły wystąpić dla wyjątkowych gości - na widowni zasiedli mikołowscy Seniorzy. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym dla Babci i Dziadka, zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Przedstawienie wniosło wiele radości w serca publiczności. Seniorzy gromkimi brawami nagrodzili małych artystów. Takie spotkania to dobra lekcja uczenia się życzliwości i niesienia dobra osobom starszym. Dziękujemy pani Iwonie za możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! ????